openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Edit
ru: Редактировать

en: Hierarchy
ru: Иерархия

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Access
ru: Доступ

en: View
ru: Просмотр

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: groups
ru: группы

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Members
ru: Участники

en: group
ru: группа

en: Users
ru: Пользователи

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Folders
ru: Папки

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Changed
ru: Изменение

en: Documents
ru: Документы

en: Add members
ru: Добавить участников

en: Enabled content types
ru: Включенные типы материалов

en: A description of the group.
ru: Описание группы.

en: Behavior
ru: Поведение

en: UI settings
ru: Настройки пользовательского интерфейса

en: Behavior settings
ru: Настройки поведения

en: Created by
ru: Автор

en: Group memberships
ru: Членство в группах

en: Remove selected
ru: Удалить выбранное

en: members
ru: участники

en: Manage members
ru: Управление участниками

en: Enabled entity types
ru: Включённые типы сущностей

en: Manage groups
ru: Управление группами
