openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
