openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Members
sk: Členovia

en: group
sk: skupina

en: Users
sk: Používatelia

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Changed
sk: Zmenené

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Add members
sk: Pridať členov

en: A description of the group.
sk: Popis skupiny.

en: Behavior
sk: Správanie

en: Group memberships
sk: Členstvá v skupinách
