openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Users
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran
