openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Hierarchy
sq: Gjerarkia

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Users
sq: Përdorues

en: Blocked
sq: Bllokuar
