openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Edit
sv: Redigera

en: Hierarchy
sv: Hierarki

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Access
sv: Åtkomst

en: View
sv: Visa

en: Unknown
sv: Okänd

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Members
sv: Medlemmar

en: group
sv: grupp

en: Users
sv: Användare

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Documents
sv: Dokument

en: Add members
sv: Lägg till medlemmar

en: A description of the group.
sv: En beskrivning av gruppen.

en: Behavior
sv: Beteende

en: UI settings
sv: Inställningar för användargränssnitt

en: Behavior settings
sv: Beteendeinställningar

en: Created by
sv: Skapad av

en: Group memberships
sv: Gruppmedlemskap

en: Remove selected
sv: Tag bort valda

en: The name of the group.
sv: Gruppens namn

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper
