openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: Hierarchy
tr: Hiyerarşi

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: Access
tr: Erişim

en: View
tr: Görüntüle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Members
tr: Üyeler

en: group
tr: grup

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Add group
tr: Grup ekle

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Changed
tr: Değişti

en: Documents
tr: Belgeler

en: Add members
tr: Üye ekle

en: A description of the group.
tr: Grubun açıklaması

en: UI settings
tr: UI ayarları

en: Created by
tr: Oluşturan

en: Remove selected
tr: Seçileni kaldır

en: Manage members
tr: Üyeleri yönet
