openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Edit
ur: تدوین

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Access
ur: رسائی

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Active
ur: فعال
