openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Edit
af: Wysig

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Users
af: Gebruikers

en: Blocked
af: Geblokkeer
