openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Edit
ar: تحرير

en: Hierarchy
ar: التدرج

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Access
ar: الوصول

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: group
ar: مجموعة

en: Users
ar: المستخدمين

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Changed
ar: تم التغير

en: UI settings
ar: إعدادات UI

en: Remove selected
ar: حذف المختار
