openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়
