openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Hierarchy
bo: རིམ་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Add members
bo: ཁོངས་མི་ཁ་སྣོན།
