openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Hierarchy
bs: Hijerarhija

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Members
bs: Članovi

en: Users
bs: Korisnici

en: Blocked
bs: Blokiran

en: A description of the group.
bs: Opis grupe
