openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Hierarchy
ca: Jerarquia

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: groups
ca: grups

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Members
ca: Membres

en: group
ca: grup

en: Users
ca: Usuaris

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Changed
ca: Canviat

en: Add members
ca: Afegeix membres

en: A description of the group.
ca: Una descripció del grup.

en: UI settings
ca: Paràmetres de la IU

en: Remove selected
ca: Elimina la selecció
