openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Access
cs: Přístup

en: View
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: group
cs: skupina

en: Users
cs: Uživatelé

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Changed
cs: Změněno

en: Documents
cs: Dokumenty

en: A description of the group.
cs: Popis skupiny.

en: UI settings
cs: Nastavení uživatelského rozhraní

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Remove selected
cs: Odstranit vybrané
