openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Edit
cy: Golygu

en: Hierarchy
cy: Hierarchaeth

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: Access
cy: Mynediad

en: View
cy: Gweld

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Documents
cy: Dogfennau
