openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Hierarchy
dz: སྡེ་རིམ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
