openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Groups
eo: Grupoj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Hierarchy
eo: Hierarkio

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Access
eo: Atingo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Users
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita
