openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: groups
eu: taldeak

en: Members
eu: Kideak

en: group
eu: taldea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: A description of the group.
eu: Taldearen deskripzioa
