openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Access
fa: دسترسی

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Members
fa: اعضا

en: Users
fa: کاربران

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Documents
fa: اسناد

en: Add members
fa: افزودن اعضا

en: Behavior
fa: رفتار
