openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Edit
gl: Editar

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Members
gl: Membros

en: Users
gl: Usuarios

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Documents
gl: Documentos

en: Add members
gl: Engadir membros

en: A description of the group.
gl: Unha descrición do grupo.

en: Behavior settings
gl: Axustes de comportamento

en: Created by
gl: Creado por

en: Remove selected
gl: Eliminar seleccionados
