openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Access
hu: Hozzáférés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: groups
hu: csoportok

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Members
hu: Tagok

en: group
hu: csoport

en: Users
hu: Felhasználók

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Folders
hu: Mappák

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Add members
hu: Tagok hozzáadása

en: A description of the group.
hu: A csoport leírása.

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: UI settings
hu: Felhasználói felület beállítások

en: Behavior settings
hu: Viselkedés beállításai

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Group memberships
hu: Csoporttagságok

en: Remove selected
hu: Kijelöltek eltávolítása

en: members
hu: tagok

en: Manage members
hu: Tagok kezelése

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: Parent group
hu: Szülőcsoport

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
