openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: Hierarchy
jv: Hirarki

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Users
jv: Panganggo

en: Blocked
jv: Ditolak
