openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Users
lv: Lietotāji

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Folders
lv: Mapes

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Changed
lv: Labots

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: UI settings
lv: Saskarnes iestatījumi

en: Group memberships
lv: Grupas piedrības
