openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Active
mk: Активно

en: Users
mk: Корисници
