openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Hierarchy
ml: ശ്രേണി

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Name
ml: പേര്

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ
