openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Last updated
ms: Dikemaskinikan terakhir

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: Edit
ms: Sunting

en: Hierarchy
ms: Hierarki

en: Parent
ms: Induk

en: Name
ms: Nama

en: Access
ms: Capaian

en: View
ms: Pandangan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: group
ms: kumpulan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Blocked
ms: Disekat
