openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Hierarchy
oc: Ierarquia

en: Name
oc: Nom

en: Access
oc: Accès

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Users
oc: Utilizaires

en: Folders
oc: Dorsièrs

en: Blocked
oc: Blocat

en: Changed
oc: Modificat
