openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
