openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Edit
ps: سمون

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Users
ps: غړي

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: UI settings
ps: UI امستنې
