openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
