openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
