openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: A description of the group.
te: గుంపు యొక్క వివరణ.
