openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Access
th: การเข้าถึง

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Remove selected
th: ลบที่เลือกแล้ว
