openintranet_access (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Description
ug: بايانى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Blocked
ug: توسۇش

en: (no title)
ug: (تېمىسىز)
