openintranet_documents (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Revisions
bg: Редакции

en: Details
bg: Детайли

en: Empty
bg: Празно
