openintranet_documents (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Details
ca: Detalls

en: Inactive
ca: Inactiu

en: List view
ca: Vista en format de llista

en: Root
ca: Arrel

en: in
ca: a

en: Empty
ca: Buit

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Contents
ca: Continguts

en: Search...
ca: Cerca...

en: View mode
ca: Mode de visualització
