openintranet_documents (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: List view
eu: Zerrenda bista

en: Empty
eu: Hutsik

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
