openintranet_documents (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Delete folder
hu: Mappa törlése

en: Add folder
hu: Mappa létrehozása

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location
hu: Helyszín

en: Revisions
hu: Változatok

en: Details
hu: Részletek

en: Inactive
hu: Inaktív

en: List view
hu: Lista nézet

en: Folders
hu: Mappák

en: Folder
hu: Mappa

en: Root
hu: Gyökér

en: in
hu: ebben

en: Empty
hu: Üres

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Document
hu: Dokumentum

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: Parent folder
hu: Szülőmappa

en: folder
hu: mappa

en: Contents
hu: Tartalom

en: Search...
hu: Keresés...

en: View mode
hu: Nézetmód

en: folders
hu: mappák
