openintranet_documents (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Details
lt: Išsamiai

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: List view
lt: Sąrašo vaizdas

en: Folder
lt: Katalogas

en: Empty
lt: Tuščia

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Create folder
lt: Kurti katalogą

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
