openintranet_documents (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Revisions
sq: Revizione

en: Details
sq: Hollësi
