openintranet_documents (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Delete folder
uk: Видалити папку

en: Add folder
uk: Додати папку

en: Published
uk: Опубліковано

en: Location
uk: Місце розташування

en: Revisions
uk: Редакції

en: Details
uk: Подробиці

en: Inactive
uk: Неактивно

en: List view
uk: Перегляд списком

en: Folders
uk: Теки

en: Folder
uk: Тека

en: Root
uk: Корінь

en: in
uk: в

en: Empty
uk: Порожньо

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Changed
uk: Змінено

en: Document
uk: Документ

en: Documents
uk: Документи

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Create folder
uk: Створити папку

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: folder
uk: папка

en: Contents
uk: Вміст

en: Download document
uk: Завантажити документ

en: Search...
uk: Пошук...

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: document
uk: документ

en: documents
uk: документи
