openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
