openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Root
bo: རྩ་བ

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
