openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Revisions
bs: Revizije

en: Details
bs: Detalji

en: in
bs: u
