openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Location
cy: Lleoliad

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Details
cy: Manylion

en: Root
cy: Gwreiddyn

en: Empty
cy: Gwag

en: Documents
cy: Dogfennau
