openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: List view
el: Εμφάνιση λίστας

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Root
el: Ρίζα

en: in
el: σε

en: Empty
el: Κενό

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Download file
el: Κατέβασμα αρχείου

en: folder
el: φάκελος

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
