openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Details
gu: વિગતો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
