openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Root
kn: ಮೂಲ

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Create folder
kn: ಫೋಲ್ಡರನ್ನು ರಚಿಸು

en: Contents
kn: ಒಳ ಅಂಶಗಳು
