openintranet_documents (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka
